"Günlük Kişisel Gazete"

Blog Yazarı

Hussoloji, 2005 yılından beri blog yazmaktadır.

10.04.2009

Muro ve Kurtlar Vadisi Pusu 54

Kurtlar Vadisi 54. Bölüm pembe dizi tartışmaları arasında yayınlandı. Dallasvari öğeler devam etse de İskender ve Polat arasındaki gerilim yine zirveye yaklaştı. Ayrıca Muro'nun yavaş yavaş saflarını netleştirmesi de dizinin ilerleyen bölümleri hakkında ümitli olmamızı sağlayabilir.


Zeynep Günay Tan'ın yönetmenliğinde izlediğimiz 2. bölüm fena değildi. Parmaksız'ın yakalanma sahnesinde biraz daha aksiyon olmalıydı diye düşünüyorum.


İskender'in giderek devletin merkezine doğru olan ilerleyişi Polat ve adamlarını endişelendirse de kozlar yine Polat'ın elinde.


Muro artık Polat ile operasyon yapacak düzeyde kendisini ortaya çıkarmış durumda. Tabi bu duruma düşmesindeki temel etken Parmaksız korkusu da olabilir.


Dizinin temposu gelecek bölümlerde daha da yükselecek gibi gözüküyor. Bakalım dizinin izleyicilerini neler bekliyor?

Paylaş:

5 yorum:

 1. Benimkine göre bu bölüm %70 daha iyi imiş :)) pembe dizi formatından çıkıyor sanırım yavaş yavaş.

  YanıtlaSil
 2. Bölüm iyiydi ancak yine de dizideki kadın oyuncuların ağırlığı biraz azaltılmalı diye düşünüyorum.
  Fanatik bir çok KVP izleyicisi bu görüşü paylaşıyor.
  :-)

  YanıtlaSil
 3. Kadın oyuncular bence de azaltılmalı hatta hemen yok edimeli malum sözlüm de kurtlar vadisi fanatiği ve dizi başlar başlamaz başında ve bol kadın içeren bir dizi izlemesi beni rahatsız ediyor :D

  YanıtlaSil
 4. Kurtlar Vadisi şaşırtmaya devam ediyor. Dizide kadınların varlığı had safhada. Bunu da dizinin kadın yönetmenine bağlıyorum ben. En kafamı kurcalayan da Gamze'nin hamileyim demesi. Memati'nin çocuğu olursa hiç iyi olmaz. Biz Memati'yi astığı astık kestiği kestik biri olarak görmek istiyoruz.

  YanıtlaSil

Copyright © Hussoloji | Powered by Blogger Design by ronangelo