"Günlük Kişisel Gazete"

Blog Yazarı

Hussoloji, 2005 yılından beri blog yazmaktadır.

18.04.2009

Susan Boyle-I Dreamed a Dream
İngiliz popstar yarışmasına katıldığında herkesin dalga geçtiği 47 yaşındaki Susan Boyle inanılmaz bir performans ile kendisini ayakta alkışlattı. İnternette yayınlanan videosunu 22 milyon kişi izledi.


İskoçya'nın fakir bir kasabasında yaşayan Susan Boyle hayatı boyunca evlenmemiş ve 2007 yılında vefat eden annesine 20 yıl boyunca bakmış.


Şu anda annesinden kalan ev ve kedisi ile beraber yaşıyor. İşsiz olduğu için Kilise korosu ve karaoke barlarda şarkı söyleyerek geçimini sağlamaya çalışmış.


Annesine söz verdiği için bu yarışmaya katılan Boyle " I dreamed a dream" adlı parçayı mükemmel bir yorumla seslendirince herkes tabiri caizse şok oldu.


Az önce dalga geçenler bir anda nasıl övgüler düzeceklerini bilemediler. Ön yargıların bir anda nasıl kırıldığını ve paramparça olduğunu gösteren güzel bir örnek.


Yarışmada kendisine başarılar...


Paylaş:

2 yorum:

  1. Mükemmel bir yorum kesinlikle..

    Görünüşe aldanmayın sözü bu kadından sonra çıkmış olsa gerek :)

    YanıtlaSil
  2. mehmet ergün SIĞIRTMAÇ30 Nisan 2009 15:59

    geçmişiyle yaşayan gelişemez ve kendinden var olanada gelecek hazırlayamaz neticede yok olmaya mahkumlardır geleceğe emin adımlarla ilerleyenler geleceği düşünnerek önüne bakanlardadır gelecek yanınızda.Mehmet Ergün Sığırtmaç

    YanıtlaSil

Copyright © Hussoloji | Powered by Blogger Design by ronangelo