Birharf.net

Bir kültür sanat ve edebiyat sitesi.


Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve büyük ilgi gören birharf.net?in özelliği, yayınlarını mümkün olduğunca fotoğraflarıyla birlikte sunmak.


Birharfte neler mi var?


Kültür ve sanata dair haberler, sizlerden gelen şiir ve yazılar, sesli şiirler, e-kartlar, yeni kitap çıkaran arkadaşlarımızın kitaplarının tanıtımı, değerli köşe yazarlarının kültür ve sanata dair yazıları, bestekârlarla yapılan söyleşiler, yarışmalar?www.birharf.net' e sizler de üye olabilir, yayınlanmasını istediğiniz şiirlerinizi, yazılarınızı, sanat haberlerinizi birharf@birharf.net adresine gönderebilirsiniz.

Bu sitenin en renkli en çekici bölümlerinden biri de GEZGİN köşesi. Ülkemizin turistik yörelerini ve Ankara?nın ilçelerinde yapılan festivalleri, birbirinden güzel ve anlamlı fotoğraflarıyla bizlere tanıtıyor. Bu çalışmaların tümünü ORDA BİR YER UZAKTA kategorisinde görebilirsiniz.
Sizleri de sitemize bekliyoruz.


 Evet yazının noktalama işaretlerine bile dokunmadım... Siteyi dolaştım ve gördüm ki müthiş bir zenginlik var o zaman buradan duyuralım istedim... Mutlaka göz gezdirin ve isterseniz yazarak katkıda bulunun iyi seyirler...


www.birharf.net


 

Yorum Gönderme

1 Yorumlar