Fenerbahçe-Chelsea Maç Bileti


    Yukardaki bilet resmini kızgın bir şekilde google'da resim ararken buldum. Amacım Chelsea maçının biletleri hakkında bir yazı yazmaktı ama Ajax-Fenerbahçe maçının biletlerinden birisini buldum. Şu az bulunan hatta çıktığı ilk anda buharlaşan Chelsea maçının biletlerinden eğer elinizde varsa bir zahmet fotoğrafını çekip bana yollayın da bu yazıya ekleyeyim...    Anlayamıyorum ya da anlamak istemiyorum. Tamam önemli maç ama biletler de bu şekilde bir anda nasıl biter? Bir de biletix.com.tr adresinde satışa sunulmasına rağmen sadece taraftar kartı olanlar alabildi. Bu da ayrıca tartışılması gereken bir konu, kabul ediyorum her Fenerbahçeli taraftar kart alsın klübümüze hem gelir hem de kart sahipleri çoğaldıkça rekora doğru gidiyoruz...    Ama burada şunu belirtmeden geçemeyeceğim ki o maçın biletlerinin bir kısmı da açık satışa sunulmalıydı... Maalesef bu yapılmadı ve maçı evden izlemek zorunda bırakıldık. Ne yapalım yarı finale kalırsak o maçı izleriz artık. Bu arada hemen Fenerbahçe Kart almaya karar verdim ve fakat fenerium.com adresinin ilgili sayfası da an itibari ile açılmıyordu. Vay be bu ne ilgidir Fenerbahçe'ye. Bir yandan seviniyorum ama bir yandan da üzüyor bizi...

Yorum Gönderme

4 Yorumlar

 1. hussoloji arkadaşım ben sana chelsea ve sevilla maç biletlerinin fotograflarını göndercem bende sana katılıyorum bilet alabilmek için çok fazla ugraş gösterdik yaklasık 8 saat sırada bekledik ve bilet yine bitti ama önlerden bi çocuk benden 50 ytl alırsa banada alabileceğini söyledi bende verdim yapabileceğim bişey yoktu sonucta güzel bir maç olacak bence bu stad bize yetmiycek zaten yakında bu dahada belli olcaktır insallah dahada büyütülür kosu yoluda stada eklenerek 10 bin daha artsa yetecektir şimdiden maç içinde iyi seyirler diliyorum sana maç biletlerin fotolarınıda mag_38@hotmail.com eklersen ben maç dönüşü gönderebilirim sana

  YanıtlayınSil
 2. üstadım ben de istiyordum maça gitmeyi ama sizinle aynı durumdayım :) bir daha ne zaman böyle maç bulacağız-ki ben Ankara'dayım yahu :)

  YanıtlayınSil
 3. mrb arkadaşım yazını okudum ve ben de yorum yapmadan geçemiycem.elimde chelsea maç bileti var ama onu ne zorluklarla ne mücadelelerle aldım bilemezsin.evet bu taraftar kartı olmayan taraftarlarımıza çok büyük bir haksızlık.ama maça oldukça fazla ilgi olduğundan çözümü böyle yapmak da buldular.öncelikle yurtdışından gelecek chelsea taraftarları için yer ayırtıldı.önemli bi maç olduğu için özel konuklar da varmış.biz taraftarlardan daha özel nasıl oluyolar orasını da anlamış diilim ya.onun dışında kulüp üyeleri ve bütün ailelerine de yer ayırtıldı.düşünün bir kulüp üyesinin 30 tane bilet aldığı söylendi.ne kadarı doğru bilemiycema ama.bunlardan başka sanatçılarımız ve ünlülerimizde var onları da unutmamak lazım.birde başka takımı desteklemelerine rağmen sırf chelsea için maça gelecek olan zenginlerimiz var.hal böyle olunca taraftara bilet kalmadı.zaten biletlerin yüzde 75i filan satışa çıkmadı,çoktan ayırtılmışlardı.taraftar kartı olmasına rağmen bilet bulamayan bir çok arkadaşım var.neyse ki ben şanslı kesimden çıktım da sonunda almayı başardım.ama bizi tvden de yalnız bırakmayacağınıza yürekten inanıyorum arkadaşım.

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba ,
  Fenerbahçe - Chelsea maçı bileti bende bloguma bu konuyla ilgili bir yazı yazmıştım.Haberim olsaydı bu resmi verebildim :)

  YanıtlayınSil