Hayvan Kaynakları


8 Haziran 2006 tarihinde yazdığım bir öykü.Yer-Zaman-Karakterler: Bir firmanın sıcak toplantı salonu-m.ö 1250-işsizler ve çobanlar?- unutmayın , iyi bir satış sorumlusu olmak için çok yırtıcı olmanız gerekiyo arkadaşlar?şimdi küçük bir oyun oynayacağız?bir konu vereceğim sizlere ve sizler de bu konuyu tartışacaksınız.ama bu konuyu tartışırken öyle bir tartışmalısınız ki birbirinizi yemelisiniz..hepiniz birbirinizi yedikten sonra geriye kalanları işe alcaz..nıhahahaahah?


Çoban arkadaşın bu soğuk konuşması sıcak toplantı salonunun , çatlamış duvarlarına çarparak yankılanmıştı.İşsiz gençlerden birbirlerini parçalamaları ve yemeleri istenmişti.Garip bir ruhiyat, ilginç bir adam harcama operasyonu.Kazananın kendisini bir şey sandığı kaybedenin ?bittiği? gerçeküstü durum. İşsiz gençler verilen emirle birbirlerini yemeye başlarlar?


-arkadaşlar evet konu budur şudur odur?o dedi bu dedi şu dedi?


-ben öle düşünmüyorum, bence böyle olmalı , şöyle olmalı ya da olmamalı ben kimim yaa?


-lan ayvayı yedik herkes konusuyo ben söz alamadım? ( içinden söylenmektedir)gençlerin birbirini yeme seansın bitmiştir.geriye kalan kemikleri toplama görevi ise yaşayan işsiz gençlere düşmüştür?Çobanlar ise doğru kişiyi seçmenin verdiği haz ile çoktan tavana doğru yükselmişlerdir?.bir insan kaynakları masalı daha sona ermiştir?.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar