Aborjin Çocuklar
Yerlilerin haklarını savunan Kayıp Nesiller Aborjin İttifakı üyesi Kathleen Mills, Darwin kentinde yaptığı bir konuşmada çocuklara cüzzama karşı denenen bir ilacın enjekte edildiğini ve çocukların bu yüzden hastalandığını duyduğunu açıklamış...


Hatırlarsınız bir süre önce Avustralya Başbakanı Kevin Rudd, aborjinlerden özür dilediklerini açıklamıştı.Demek ki neler çektirmişler! Çocukların bile bir hayvan gibi kobay olarak kullanılması kulağa çok kötü geliyor...


Kaldı ki hayvanların bile kobay olarak kullanılması çok şiddetli tartışmalara neden olurken bir ülke modern hayat karşısında savunmasız olan bir milletin çocuklarını yaptıkları deneylerde kobay olarak kullanıyor...


Bu nasıl acımasız bir modern hayattır ki kendi çıkarları için, kendi dışında gördüğü herşeyi bu kadar sert ve vahşi bir şekilde sömürüp yok ediyor...


Bakalım şimdi Avustralya Parlementosu bu iddialara ne cevap verecek?

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

 1. AÇLIK KAMPANYASI

  Blogunuz çok güzel ve başarılı tebrik ederim.Yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum.Şimdi izin verirseniz dikkatinizi insani bir göreve çekmek istiyorum.
  Gelin blogunuza bir kampanya ekleyelim.Ben bu duyuruyu yapalı bir aydan fazla zaman oldu ve katılım çok yüksek.

  Dünyada her 3 saniyede bir insan ölüyor açlıktan ve bunların büyük çoğunluğu henüz çocuk.Artık onlar için bir kampanya var!Tamamen ücretsiz!

  Sizde bu kampanyayı yayınlayarak hem ziyaretçilerinizi arttırın hemde faydalı işlerinize önemli bir halka ekleyin.

  Bu kampanya nedir?

  Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin.

  Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye Tıklayın.Dünyanın Herhangi bir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor. Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor,Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla Help Feed The Hungry) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışta Bulunabiliyorsunuz.İşte bu kadar kolay!

  Nasıl yayınlayacaksınız?

  Sitenin linkini aşagıda yazdığım bloglarımdan edinebilirsiniz ya da kolaylık olması için
  cagdasdrama@gmail.com adresimden gereken HTML dosyasını gönderebilirim.Bir mail atmanız yeterli.(Yorum kısımlarından HTML dosyaları teknik olarak yollanmıyor çünkü)

  Not: Kampanyayı yayınlayan siteleri kendi blogum da Onuncuköy de asiller listesi adı altında yayınlamaktayım.Burada ki amaç katılımcıların çokluğunu gösterebilmek.Siz de kampanyayı yayınladığınız taktirda lütfen cagdasdrama@gmail.com adresime web sayfanızın linkini içeren mailinizi yollayın ve listede adınız yer alsın.

  Cem Akkılıç

  Kampanya detayları için;

  Onuncuköy
  http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/03/alik-kampanyasi.html

  Kampanyayı blogunda yayınlayan ASİLLER Listesi

  http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/03/alik-kampanyasi-ve-asiller-listesi.html


  Önemli not:Kampanyayı yayınlamak isterseniz kolaylık olsun diye HTML dosyasını gönderebilirim.Tamamen size kalmış bir durum.

  YanıtlayınSil
 2. selam ben seni bloguma eklesem bağlantılarıma sende eklermisin www.teknoyusuf.blogcu.com

  YanıtlayınSil