Yağmurlar Altında: 1-2


2005 yılından kalan hesabı tamamlayarak İsviçre'yi hem de ev sahibi olduğu turnuvadan erken gönderdik. Hatırlayacaksınız o sene İsviçre'yi 4-2 yenmemize rağmen hem finallere gidememiş hem de çıkan olaylar nedeni ile 5 maç seyircisiz oynama cezası almıştık...Hakan Yakın'ın golü ile 1-0 yenik duruma düşmemize rağmen ikinci yarıda yapılan oyuncu değişiklikleri ile kendimize geldik ve maçı Semih-Arda'nın golleri ile 2-1 almayı başardık. Bu skor ile bu takımda Semih ve Arda'nın mutlaka olması gerektiği bir kez daha kanıtlandı. Savunma blokumuz hala sorunlu ve bu şekilde oynamaya devam ettiğimiz sürece Çekler karşısında da zor durumlara düşeriz.

Arda'nın 90.dakikada atmış olduğu gol tam anlamı ile mükemmeldi. Bütün eksilere ve sorunlara rağmen ben bu gece takımı eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Her şeyimiz ile Çek Cumhuriyeti maçına hazırlanmalı ve o maçı da kazanmalıyız...

Teşekkürler Milli Takım...

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. İlk yarıdaki oyun ile deva etseydik ikinci yarı hiç bir sonuç elde edemezdik. ikinci yarın belki de Fatih hocanın ateşlemesiyle ! oyuncular daha bir hırsı oynadılar ve ardanın muhteşem golü ile maçı kazandılar . Dediğin gibi tek amaç şu an için çek olmalı savunma gğçlendirilmeli ve Tuncak oyuna alınmamalı bence :)

    YanıtlayınSil