Günlük Kişisel Gazete

gunluk kisisel gazete


Ve sonunda bir haber teması kullanmaya başladım. Wordpress'in başarılı temasının yanında yeni konseptim "Günlük Kişisel Gazete" ile blogun formatını biraz daha genişletiyorum. Böylece 2010 yılına yeni bir konsept ve arayüz ile girmiş olacağım.


Temayı wpthemedesigner.com indirdim ve kendime göre çok ufak rötuşlar yaptım. Benim için en önemlisi manşet eklentisinin olmasıydı. Uzun zamandır böyle bir temaya geçmek istiyordum.


Tabi bir süre deneme modunda kullanacağım. Göremediğim bazı sorunları çıkabilir. O yüzden bu süre içerisinde sizlerden de yorumlar bekliyorum. Tema ve konsept hakkında yorumlarla katkıda bulunursanız çok sevinirim.


Yeni tema ve konsept hayırlı olsun.

Yorum Gönderme

6 Yorumlar

 1. Tema değil de esas ilgimi çeken "Günlük Kişisel Gazete" fikri oldu. Güzel görünüyor. Cazip bir fikir.

  YanıtlayınSil
 2. Sağol. Peki tema hakkındaki görüşlerin neler? Göz yorucu mu ? Yoksa sade ve kullanışlı mı?

  YanıtlayınSil
 3. Tema göz yorucu değil. Sadeliği de kullanılışlığı da mükemmel. Başkalarını bilmem ama benim canımı sıkan şey kalabalık linkler vesaire eklenti kısımlarla sayfaların fazlaca yüklü olması oluyor. Burada o yok. çok iyi.
  Yalnız şu küçük şey üstünde bir şey yapılabilir:
  Bir kategoriye tıklayınca başlığı görünmüyor. "ARSIV" yazısı görünüyor. Onun yerine kategori ismi görünse veya  örneğin şöyle görünse:
  "Fenerbahçe kategorisi arşivi"
  Çok da önemli değil ama benim fikrim bu.

  YanıtlayınSil
 4. Reader üzerinden geliyorum. Bir an yanlış mı geldim acaba dedim. Bu hali ile daha ferah duruyor site. Ara yüz değişimi ve konsept hayırlı olsun.

  YanıtlayınSil
 5. Banner'a daha fazla önem göstermeni tavsiye ederim. Ayrıca ufak bir ayrıntı ama önemli olan twitter logosunu değiştirmen olacak. :) Gerisi gerçekten şahane.

  YanıtlayınSil
 6. Arkadaşlar yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim. Hepsini değerlendireceğim...
  Saygılar...

  YanıtlayınSil