Erman Toroğlu ve Digitürk


Sıkı bir Lig Tv izleyicisi olarak aynı zamanda bir Maraton programı takipçisiyim. Digiturk'un rekor ücretle aldığı yeni ihale sonrası Erman Toroğlu'yu programdan uzaklaştırmaya çalışması yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi.


Erman Hoca'nın yorumlarına katılırsınız ya da katılmazsınız. Ancak biraz sivri ve tasvirli konuşması nedeniyle ekranlardan uzaklaştırmaya çabalamanız halk nezdinde problem yaratacaktır.


Kaldı ki eğer kanal yöneticileri için Erman Hoca tarzı eğer sorun idiyse neden bugüne kadar beklediniz. Kaç senedir burada program yapan ve bir anlamda Digitürk'ün de futboldaki ekran yüzü olan Erman Toroğlu'yu kanaldan uzaklaştırmak bana göre yanlış bir davranış olacaktır.


Bugüne kadar bu yapılmadığına göre demek ki son yıllarda kanala bir baskı yapılmış olmalı. Sonuç olarak herkes Erman Hoca'nın yorumlarından haz etmiyor.


Erman Hoca'sız bir Şansal Büyüka'yı düşünmek bile imkansız gibi. Yalnız başına devam etmek zorunda kalırsa zaten program yürümez en azından Rıdvan Dilmen gibi bir yorumcu ile kayıpsız yoluna devam edebilir...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar