Moda'nın Dürüm Krallığı: Apetit


Bahariye'den Modaya çıkarken Ali Usta'nın yanında  minik bir lezzet durağı orası, mekan şirin ve çok temiz, yiyecekler de aynı şekilde kaliteli. Özellikle dürümlerini tavsiye etmek istiyorum. Apetit, dürümlerde 1 numara kalite et kullanıyor, bu etler özel olarak getirtiliyor, kesinlikle odun ateşinde pişiriliyor ve dürümün üzerine yine özel olarak getirilen özel bir tereyağ kullanıyorlar.


Üstelik dürüm+ayran sadece 6 lira, bu kadar kaliteli ürünler kullanan bir yer için oldukça makul. Bana bu dürümlerden Adana dürümün tadına bakmak kısmet oldu, hakikaten yukarıda bahsettiğim gibi çok lezzetli ve tadı damakta kalacak cinstendi.


İsterseniz içine patates kızartması koymalarını da rica edebiliyorsunuz, böylelikle daha füzyon ve estetik dürüm yeme şansına da sahip olabilirsiniz. Tost ve  soğuk sandviçleri de mevcut olan mekanın kahvaltı seçenekleri de kaliteli.Bu da mekanın içeriden bir görünüşü, klasik dürümcülerden farklı bir havası var buranın , kesinlikle çok çağdaş modernize edilmiş, kalitesiyle fark yaratan bir yer.

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

 1. Ben Bir Keresinde Dediğiniz Yere Gitmiştim..
  Çok Öyle Ahımlı Şahımlı Bir Yer Değil..
  Çok Ufak Bir Yer..Sadece Resimlerinide Çektiğiniz 2 Görüntüsü Var..
  Dürümün Etlerinin Çok Güzel Ve Kaliteli Olduğunu Söylediniz..
  Zaten Dürümcünün Bulunduğu Yer Modanın En Gözde Yerlerinden Biri Olması Nedeniyle.. Etlerininde Kaliteli Olmak Zorunda..
  Aksi Halde Kimsenin Raabet Edeceğini Sanmıyorum..

  YanıtlayınSil
 2. Sevgili Arda
  Öncelikle yorumun için teşekkürler, apetit zaten büfe tarzı bir yer, ama et kalitesi konusunda gerçekten 1. kalite et kullanıyorlar, çünkü sahiplerini şahsen tanıyorum, bu konuda emin olabilirsin

  YanıtlayınSil