Samsung Wave Uygulamaları


Yaklaşık bir haftadan beri Samsung Wave kullanıyorum ve ilk defa bir telefondan bu kadar memnun kaldım. Yeni nesil bütün ihtiyaçlara cevap veren Wave'in şu anlık tek sıkıntısı uygulamalar konusunda nicelik sorunu yaşaması...


Uygulama konusunda Doğancan'ın yazısına da bakabilirsiniz. Ben de beğendiğim uygulamaları burada belirteyim.


Öncelikle en beğendiğim uygulama Hürriyet Gazetesi oldu. Sabah kalktığımda ilk yaptığım şey Hürriyet Haberlerini ve yazarlarını okumak. Yazılar son derece okunaklı ve mükemmel bir kullanım konforu var.


Bunun yanında daha fazla gazeteden haber okumalıyım derseniz "gazetem" uygulaması tam size göre. Gazeteleri belirleyip kendinize göre bir seçki yapabiliyorsunuz...


Bankacılık işlemlerini cepten yapanlar da es geçilmemiş. Garanti Bankası'nın çok fonksiyonel bir uygulaması işlerini cepten yürütmek isteyenler için mükemmel bir fırsat.


Aslında uygulamalar tatminkar ama yine de çeşitlilik kısa zamanda sağlanmalı. Bir de oyunlar meselesi var tabi. Need For Speed'i bu telefonda mutlaka oynamalısınız! Muhteşem grafikler ve ultra net bir görüntü. Bada sayesinde takılmayan ve problem çıkarmayan bir oyun.


Bir de Real Football 2010 var ama ben ücretli olduğu için onu indirmedim. Onun da grafikleri, netten izlediğim demo videolara göre son derece iyi...


Sonuç olarak Samsung Wave bir "iPhone Killer" olmasa da yakında piyasalarımızda olacak abisi Samsung Galaxy S'ten önce büyük bir gözdağı veriyor.


Galaxy S geldiğinde ise sanırım ortalık toz duman olacak!

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

 1. Real Football 2010 sen almadan 15 gün öncesine kadar ücretsizdi : ) O da çok güzel bir oyun.

  Bir hafta öncesine kadar her gün yeni bir iki uygulama çıkıyordu. Şimdi bir durağanlık hakim.

  Ben Samsung Wave'in dahi bir İphone Killer olduğuna inanıyorum. İphone zaten ölü bir alet. Apple ölü bir firma. Bu kadar hayranı bu kadar kalitesizlikle toplamak tebrik edilebilecek tek yanları.

  Wave'de henüz beceremediğim tek şey .avi dosyaları oynatmak. Divx lisans kaydını başarıyla yaptığımı sanıyorum ama hala .avi dosyaları oynatmaya çalıştığımda bu dosya divx korumalı diye hata veriyor. Eğer bu durumu çözersen lütfen bana da adım adım anlat :)

  Kulaklık sorunun ne oldu? Bence çok geçmeden aldığın mağazaya danış.

  YanıtlayınSil
 2. samsung wave 723 aldım akılllı t9 ile yazıyolar mesajları nasıl kaldırabilirim bunu?

  YanıtlayınSil
 3. Arkadaşım wave 723 ' de T9 Dan çıkarman için "Tr" yazan tuşa uzun süre basıp ordan secmen gerek .

  YanıtlayınSil